Reference

Děkujeme celé kapele Fantajm za krásný hudební i pěvecký výkon na naší svatbě. Děkujeme, že jste nám pomohli ten den udělat zážitkem nejen pro nás, ale i pro hosty. Přejeme spoustu vydařených akcí. 🙂

( Novomanželé Hanko, 10. 10. 2020, Veřovice)

Dobrý vecer ☺ chtěli jsme moc poděkovat za naprosto dokonalý svatební večer! 😍 Všichni si Vás moc chválili a určitě Vás budeme všude doporučovat ❤ Naprosto jste se trefili do našeho vkusu a moc moc Vám děkujeme ❤❤ Jste skvělí 😍      (Novomanželé Homolovi ☺ 11. 7. 2020, Dolní Bojanovice)

„Moc děkujeme kapele Fantajm za úžasnou hudbu na naší svatbě. Získali si úplně každého, kdo na svatbě byl. Úžasná zpěvačka, skvělá hudba a super lidi z kapely! “  (K + M, 22. 9. 2018, Šternberk – Penzion U Hradu)

„Chtěli bychom kapele Fantajm moc poděkovat za zpříjemnění atmosféry na naší svatbě. Parket nezůstal prázdný, hosté si vás pochvalovali a my si to velmi užili. Příjemná domluva, příjemní lidé. Děkujeme!“ (J+J, 21. 7. 2018, Olomouc – Restaurace Podkova)

„Po tom, co nám na naši svatbu odřekla kapela, jsme marně hledali náhradu, až jsme narazili na tuhle suprovní kapelu. Nemůžeme si je vynachválit. Na naší svatbě hráli perfektně, všichni si je pochvalovali. Vřele doporučujeme. Ještě jednou moc děkujeme :)“ (P+H, 30. 6. 2018, Čeladná – Prosper Golf Resort)

“Kapela Fantajm nám hrála v červnu 2018 na naší svatbě v Dolních Kounicích a jednalo se o nezapomenutelný zážitek. Všichni tancovali jako o život a kapelu si strašně pochvalovali. Plusem pro nás byla i bezproblémová komunikace před i po svatbě. Jediná výtka by asi byla, že hraní nemohlo být delší, tak to bylo dobré :-) Ještě jednou děkujeme!” (P+M, 2. 6. 2018, Dolní Kounice – Samota Karlov 14)

“S kapelou Fantajm spolupracuji již několik roků a vím, že jejich vystoupení je vždy profesionální, pokorné, poctivé, živé a také originální. Rád bych jim popřál do dalších roků invenci pracovat na vlastní tvorbě a dělat radost lidem hudbou, kterou mají rádi.” (Augustin Skládal, moderátor kulturních akcí na Olomoucku, 10. 2. 2018)

“Kapela Fantajm nám několikrát hrála bez nároku na honorář na našich charitativních akcích ve prospěch osob se zdravotním postižením a všichni byli nadšení, jsou to profíci a ještě z nich vyzařujeme krásná energie, která je u hraní pro handicapované také obzvlášť důležitá. Moc děkujeme a těšíme se zase někdy příště!” (Věra Novotná, 1. 2. 2018)

„Hráli na svatbě, co jsem fotil. Je s nimi sranda, hrají moc dobře a zpěvačka má neuvěřitelně sexy hlas (musel jsem to říct). A co víc, vypadají dobře na fotkách.“ (Martin Kopáček, 20. 1. 2018)

„Lepší kapelu jsme si opravdu vybrat nemohli. Bylo vidět, že Vás hudba baví a dokázali jste dobrou náladu skvěle přenést i na nás a naše hosty. Moc děkujeme za profesionální přístup.“ (Nikol Kovářová, 18. 8. 2017)

„Byli jste opravdu fantastičtí…ostatní hosté si vás moc chválili. Především bych chtěla pochválit paní zpěvačku, zpívá nádherně, a jak začala hrát na housle, všem nám spadla brada!“ (Dědečkovi, 10. 6. 2017)

„Byli jste perfektní, všichni vás moc chválí. Myslím, že to i bylo vidět, že se všichni baví.“ (Petřekovi, 15. 10. 2016)

„Profesionální kapela s příjemným jednáním a vystupováním. Všechno, co jsme si domluvili, platilo, a my tak můžeme kapelu stoprocentně doporučit. Oceňujeme výborný výběr písní, kvalitu hudebního zpracování, výborné chování všech členů kapelu – byli senzační.“ (k_klarca, 19. 9. 2016)

„Hrajete a zpíváte opravdu velmi pěkně, všichni si vás moc pochvalovali.“ (Richard a Terezka Johnovi, 2. 7. 2016)

„Hrozně moc lidí je chválilo, dokonalá zpěvačka, celosvětové hity, pařili mladí i staří. Jedním slovem paráda!“ (Evulinka_27, 17. 10. 2015)

„Děkujeme za senzační vystoupení na naší svatbě. Moc jsme si večer díky vám užili. Hosté byli nadšení a výběr kapely nám chválí dodnes. Dokonce i lidé z vesnice se na vás ptali. A to se na tom místě konají dvě svatby týdně.“ (Jana a Tomáš, 12. 9. 2014)

„Vystoupení hudební skupiny Fantajm na hasičském bále v Černovíře 15. 2. 2014 bylo velmi pěkným zážitkem pro všechny jeho účastníky. Hudba a zpěv byla na profesionální úrovni a všem se nám to moc líbilo.“ (SDH Olomouc – Černovír, 24. 2. 2014)